Чим більше тим краще?

Чим більше тим краще? Чим більше тим краще?

Вітаю! Ти читаєш круту тему, ще трошки і ти дізнаєшся справжній секрет про жінок.

На цей раз я хочу поговорити про жінок, тому що вони багато для нас чоловіків значать і заради задоволення з дамою серця, ми готові на багато що. Навіть на найвитонченіші вчинки, геройство, дурість. Адже якщо вона нам дуже подобається, ми ліземо зі шкіри, щоб бути кращими в її житті і почути заповітні “ти найкращий!”.

Забавно, але жінки не мислять категоріями кращий або гірший. Вони мислять інакше, він той, з ким я хочу бути, чи можу я йому довіряти … ..і так далі. Складається враження, що “ти кращий”, це тільки потрібно чоловікові.

Тому що чоловік хоче бути найважливішим, домінувати і навіть думати боїться про те, що хтось справлявся з нею краще, ніж він. Ну ось правда, ти ж теж так думаєш, чи не так? Напиши про це в мій Макс Блог (тисни), хочу дізнатися, скільки нас таких самих “кращих” 🙂

Природно, займаючись любов’ю, ти теж хочеш здивувати і бути кращим. Ох вже цей “кращий”. Я б порадив бути собою, і просто займатися любов’ю, не думаючи про те, хто був краще або гірше 🙂

Так ось, розмір не має значення, значення має вміння користуватися тим самим розміром. Я зараз не говорю про твій розмір, а говорю про її клітор. Так, як показують дослідження, немає різниці який він за розміром, тому що в кожному з них до 8000 нервових закінчень. Є лише різниця в тому, як ти з ним працюєш і що ти вмієш.

Можете написати мені в мій блог, якщо вам цікава тема роботи з клітором, я обов’язково щось придумаю і поділюся досвідом. Зараз же, щоб закінчити цю тему, хочу повторитися – не в розмірі щастя, а в умінні ним користуватися і брати максимум із ситуації.

Не буває поганого клітора, бувають неправильні дії. І якщо вона не отримала задоволення, знай, ти просто погано старався.

Будемо на зв’язку, ваш Макс! Пишіть мені, я буду чекати.

Самые просматриваемые
Всегда готов! *Что влияет на потенцию

10 правил хорошего секса

01.10.2018

Сегодня было хорошо. Или не очень? От чего зависит степень удовлетворенности общением в постели у женщин и мужчин?

Я і мій новий іРһоne

Я и мой новый iPhone

22.10.2018

В начале осени компания Apple презентовала и запустила в продажу долгожданные новинки