10 правил хорошого сексу

10 правил хорошого сексу 10 правил хорошого сексу

Сьогодні було добре. Або не дуже? Від чого залежить ступінь задоволеності спілкуванням в ліжку у жінок і чоловіків? Міжнародна група вчених вирішила вивчити це питання, і таки дещо з’ясувала. Характер післясмаку від сексу залежить від задоволення, яке вдалося (або не вдалося) доставити партнеру.

Допитливі вчені опитували різні вікові групи від 18 до 70 років. Серед маячків успішного статевого акту чоловіки частіше називали тривалу ерекцію, жінки – вмілу прелюдію, але в підсумку представники обох статей зійшлися на думці: насолода сексом, перш за все, залежить від сили потягу і оргазму партнера. Іншими словами – чим більше задоволення і яскравих емоцій ми змогли доставити іншому, тим вище власне почуття задоволення. Як підвищити ерекцію, продовжити прелюдію, підняти градус радості від сексу? Все в наших руках. Сексологи дають кілька рекомендацій:

1. Для заряджаючого енергетичного сексу необхідна новизна, тому кожен раз хоч щось робимо інакше: міняємо місце, освітлення, аксесуари.
2. Будь-яке відволікання від інтимного спілкування («А ти поклала ковбасу в холодильник?”) збиває з потрібної хвилі, знижує ерекцію. Якщо вже вирішили зробити приємність один одному-цілком концентруємося на процесі.
3. Знайомимося з новими людьми, подорожуємо. Нові емоції і враження струшують і загострюють сексуальне сприйняття реальності.
4. Фантазуємо! Героєм сексуальних фантазій може бути випадковий перехожий або дівчина з-за сусіднього столика в кафе – відзначаємо цікавих персонажів і робимо закладки в папці «Еротичні фантазії».
5. Частіше говоримо про секс з партнером (відсутність контакту – вбивця сексуальної енергетики).
6. Важливо підтримувати в тонусі базове самопочуття, повноту життєвих сил – без них енергетично-еротичний акумулятор швидко сяде.
7. Творимо! Творчість розвиває в людині сексуальність, підсилює потяг, подовжує ерекцію і, навпаки, щасливе сексуальне життя дає потужний імпульс для творчості.
8. Хвалимо, торкаємося, пестимо своє тіло, втираємо в нього креми і масла, довіряємо його професійним рукам масажиста.
9. Робимо Це регулярно. Чим частіше займатися сексом, тим більше зростає до нього інтерес.
10. Спільний перегляд порнофільмів і їх обговорення відмінно підвищує ерекцію і еротичний тонус.

Cамі проглядаємі
Поезд четырех столиц

Поїзд чотирьох столиць

08.10.2018

Осінь — чудовий час для нових відкриттів і перемог, романтика буквально всюди

Я и мой новый iPhone

Я і мій новий іРһоne

22.10.2018

На початку осені компанія Apple презентувала і запустила в продаж довгоочікувані новинки