Наймасовіша оргія в історії

Наймасовіша оргія в історії

Завжди знав, що японці схиблені на сексі і всьому, що з ним пов’язано. Розуміються на житті. Кількість японського порно прирівнюється до американського.

Саме японці влаштували наймасовішу оргію в світі, яка потрапила в книгу рекордів. В 2006 році 500 чоловік одночасно зайнялися сексом в складському залі. Правда, там було кожному по партнеру і пари займалися сексом між собою, не зачіпаючи інших. Так що, таке дійство скоріше можна назвати «секс по-сусідству», ніж оргією. Оргію було записано на DVD і зафіксовано представниками книги рекордів.

Рекорд Японії хочуть побити! Якась Перл Дерьере, засновниця компанії Menage Life. Жінка повідомила, що зробить нову спробу влаштувати наймасовішу оргію в історії. Такою інформацією ділиться Daily Mail.

Перл намітила зібрати 1000 чоловік, щоб переплюнути японців рівно в два рази. Дата і місце поки що засекречені. Дуже даремно, я б з’їздив.

«Не впевнена, що саме станеться, але точно знаю, що хочу бути частиною події, яка, на мій погляд, буде історично монументальною для секс-позитивного співтовариства», – заявила Дерьере.

До речі, до недавніх пір Перл спокійно працювала в страховій компанії і оргіями не страждала. Але наступне місце роботи (танцівниця бурлеск-шоу) звело її зі знайомим діджеєм. Разом вони заснували компанію Menage Life, яка займається організацією еротичних заходів. Зараз Дерьере 29 років, і вона стверджує, що відвідує оргії кожен місяць.

У червні Menage Life вже намагалася влаштувати масову оргію на конференції Sin City 8 в Лас-Вегасі. Трохи не дотягли до кількості. Із зареєстрованих 1200 осіб, прийшло всього лише 375. Виною тому постійні переїзди. Якби спільноті вдалося зібрати ще 126 осіб, то з перевагою в одну людину світовий рекорд було б побито.

Удачі, Перл. Будеш в наших краях — телефонуй. Я б хотів розважитися з жінкою, яка відвідує оргії частіше за спортзалу.

Самі проглядаємі
Поезд четырех столиц

Поїзд чотирьох столиць

08.10.2018

Осінь — чудовий час для нових відкриттів і перемог, романтика буквально всюди

Моя історія

15.10.2018

Привіт всім, хто мене читає! Мене звуть Макс, мені під 40

10 правил хорошого сексу

10 правил хорошого сексу

01.10.2018

Сьогодні було добре. Або не дуже? Від чого залежить ступінь