Свобода у відносинах

Свобода у відносинах Свобода у відносинах

Неодноразово зустрічав людей, у яких були вільні стосунки. Ми живемо в такий час, коли багато за свободу і горизонти вибору розширилися до величезних розмірів.

Люди багато подорожують, переймають іншу культуру. Пробують нові страви, напої, а разом з цим і нові стосунки!

Тепер ніхто не чекає того єдиного / єдину, а діють за типом “тут і зараз”. Особисто для мене це цілком зрозуміло, але не до кінця прийнятно. Напевно, я таки людина тієї “старої” школи, яка звикла бути з одним партнером і не дозволяю собі відразу кілька дівчат. Мені не до кінця зрозумілі вільні відносини, в яких люди один перед одним нічим не зобов’язані. Сьогодні вони разом, а завтра він або вона зустріли іншого і вже поділяють задоволення з цією людиною. Потім навпаки, повертаються до свого колишнього партнера і знову з ним. Перше, що спадає на думку – це гігієна і все, що з нею пов’язано. Занадто багато партнерів може викликати багато проблем. Після, вже все інше. Адже виходить так, ні про який духовний зв’язок і мови бути не може. Люди разом чисто фізично і на цьому все. Я не можу зрозуміти такі штучні відносини. Що з цього приводу думаєш ти, мій читачу? Ти теж за таку свободу або ж твій вибір збігається з моїм? Обов’язково напиши мені свою думку в мій Макс Блог, я там завжди онлайн і готовий з тобою поспілкуватися.

І якщо вже ми говоримо про багато любові, то тобі точно потрібна витривалість в ліжку. Отримувати максимум – обов’язково! Шукай відмінний продукт тут же на сайті і підсилюй свої відчуття.

Самі проглядаємі
Всегда готов! *Что влияет на потенцию

10 правил хорошого сексу

01.10.2018

Сьогодні було добре. Або не дуже? Від чого залежить ступінь задоволеності спілкуванням в ліжку у жінок і чоловіків?

Я і мій новий іРһоne

Я і мій новий іРһоne

22.10.2018

На початку осені компанія Apple презентувала і запустила в продаж довгоочікувані новинки