Пристрасть

Пристрасть Пристрасть

Хочеться розібрати кілька моментів які впливають на тебе і твою пристрасть.

Чому іноді хочеться постійно, а часом, ти взагалі не хочеш? Твоє бажання безпосередньо залежить від того, наскільки ти готовий його реалізувати. Якщо ти у хорошій формі і ведеш здоровий спосіб життя, то хотіти будеш практично завжди. Але якщо у тебе проблеми з переїданням, алкоголем та іншими поганими звичками то знай, що з бажанням все буде неоднозначно.

Але зараз поговоримо більше про пристрасть і розглянемо той випадок, коли ти беззастережно хочеш. Так, ти сповнений сил і готовий не вилазити з ліжка. Але що з твоєю пристрастю? Чому іноді твій секс нагадує вивергання вулкану, а іноді, тягуче болото. Чому ти такий мінливий? Справа в твоїй психології. Якщо ти повністю відкидаєш всі думки і дієш виключно тут і зараз, то пристрасть буде позамежною. Тебе нічого не цікавить, ти нічого не хочеш, крім як віддатися процесу цілком.

Інша справа, якщо ти в класній формі, фізично готовий, але психологічно застряг думками в іншому місці (наприклад, думаєш про роботу)? У такому випадку немає й мови про якісний і пристрасний секс. Він може бути довгим, моментами гарячим, але не пристрасним.

Важливо розуміти, що саме психологія творить чудеса, тому так важливо викидати все з голови і займатися однією справою. На роботі – ти працюєш, в спальні – ти насолоджуєшся.

Спробуй випробувати на собі цей простий підхід і напиши свої думки, а ще краще, поділися результатом в моєму Макс Блог

Ти можеш писати мені особисто і всі твої думки залишаться виключно між нами. Чекаю, на зв’язку!

Самые просматриваемые
Використовуй час правильно

Використовуй час правильно

20.11.2019

Нині за вікном гарна погода, але вже прохолодно і це відмінний привід почати проводити час розумно.

Бути чарівним - круто!

Бути чарівним – круто!

18.11.2019

Зараз час комунікацій та доступності.