Улюблена поза в сексі?
Коли трапився останній секс?
Яка постільна білизна заводить найбільше?
Який час доби найбільше підходить для сексу?
На скільки багато флірту у твоєму житті?
На скільки для тебе важлива прелюдія в сексі?
Що головне в сексі для тебе?
Дізнатись результат

Результати тесту:

Ти в сексі — Кролик

Швидше, більше, постійно — це про тебе. Ти любиш секс в будь-якому його прояві і тобі немає діла до прелюдій. Найголовніше, щоб все сталося. Сталості у відносинах ти не шукаєш, адже не кожній дівчині підійде твоя кроляча душа. Скільки б сексу у тебе не було, його завжди мало. Постарайся звертати увагу на якість і тривалість акту, а не кількість фрикцій.

Результати тесту:

Ти в сексі — Бізон

З прелюдіями, вимкненим світлом і простими білими простирадлами. Ти любиш до всього підходить грунтовно і секс тому не виключення. Твої дівчата завжди дякують тобі за велику увагу до них. Обопільний оргазм — це твій коник. Очевидно, що ти вмієш довго на стільки, на скільки потрібно їй. І як тобі це вдається, є секрет?

Результати тесту:

Ти в сексі — Орел

Бачиш багато і відчуваєш відповідно. Як підійти до неї, як спокусити, дізнатись що вона любить. Можеш годинами спокушати свою здобич, щоб вже вночі отримати її цілком. Кожен твій крок відстежується дівчатами, тому що шлейф справжнього орла тягнеться за тобою. Намагайся максимізувати задоволення своєї жертви, щоб вона завжди могла знати, що повернутися в будь-який момент — можливо.

Результати тесту:

Ти в сексі — Тигр

Пристрасно на шовковій білизні. Ти вважаєш, що кожна жінка повинна хотіти опинитися з тобою опинитися в ліжку хоча б раз. І твої слова обґрунтовані багатьма жіночими криками і приємними стогонами. Ти любиш експерименти в сексі і готовий як тигр ознайомити свою жертву з усіма пошлостями цього світу. Максимальне задоволення — це мистецтво, яке ти опановуєш кожен день.