Поглянувши на одягнену дівчину, ти можеш негайно скласти уявлення про її білизну…
Підключаємо відчутні рецептори. Ненароком доторкнувшись до грудей цієї повітряного істоти, ти відчуваєш…
Усамітнившись, нарешті, зі своєю дамою, ти зміг встановити, що на ній…
Ти ніжно гладиш долонею ногу дівчини в напрямку знизу вгору, і твоя рука відчуває…
А ось якщо білизни взагалі немає … Це досить дивно, тому що…
Вдалося досягти взаєморозуміння. Футболка знята. Виявилося, що під нею ховається…
Те, що носить панянка під сукнею, наскільки ти можеш судити…
Варто звернути увагу на колірну гаму цих ганчірок…
Настала пора зняти з дівчини все, що залишився. Почнемо з верхньої частини…
І, нарешті, видаляємо останні клаптики тканини, що прикривають сідниці…
Дізнатись результат

Менше 10

Ой-ой-ой. Ти часом не володієш професією приборкувача тигрів? Якщо володієш – ти знайшов собі гідну пару. А якщо ні … Хочеться, звичайно, тебе застерегти, але знаєш що – рискни. Адже це не тигр, врешті-решт, а просто дівчина. Хоча і надзвичайно ризикована, авантюристична і позбавлена ​​абсолютно будь-яких комплексів. Не бійся: рано чи пізно обов’язково з’ясується, що вона все-таки побоюється мишей, любить конвалії і плаче від пісень Ероса Рамазотті.

Від 10 до 45

Наскільки ми розуміємо, тобі попалася типова фатальна жінка. Цей факт не вимагає від тебе якихось особливих дій. Справа в тому. Що всі вони іноді не проти провести велике враження. І чим більш є беззахисною дівчина, тим більше її вабить образ цариці Клеопатри. Тобі доведеться взяти участь в цій грі. Довго в неї грати – може набриднути, але є ймовірність, що це на один вечір. Просто їй хочеться уваги і сексу. А тобі як раз хочеться того ж самого. От і домовилися.

Від 50 до 90

Дуже мило. У міру ніжна, в міру романтична, розкута в розумних межах, але без ексцесів. Вранці звикла їсти яєчню з ковбасою, але на перший раз, краще приготувати їй найміцнішої кави і полуницю зі збитими вершками – не можна руйнувати імідж. Співіснувати з цим створінням легко і приємно.

Від 95 до 145.

Довгі століття в дівчині цінувалася понад усе скромність. Між іншим, в цьому є здорове зерно. У тихому болоті, як відомо, водяться всякі міфологічні персонажі з рогами. Якщо тобі вдасться випустити їх назовні, вони будуть повністю в твоєму розпорядженні. А то, що дівчина саме сьогодні одяглася без розрахунку на секс, значить, що тобі вдалося спонукати її до спонтанних рішень. Таке буває рідко. В середньому один раз з тисячі.

150 і більше

Ну і що? Може бути, вона вміє ліпити дивовижні пельмені. Дівчата не завжди вміють вибирати красиву білизну і одягатися зі смаком. Можливо, у неї все попереду. А якщо ні, все-таки попроси її зробити тобі пельмені. Остаточне рішення приймеш після дегустації.